banner

Stěhovací služby

ODNESTO.CZ Vám přináší kompletní stěhovací služby od A do Z. Naše stěhovací firma vychází svým zákazníkům vstříc a ke každému stěhování přistupuje individuálně. Při BEZPLATNÉ prohlídce naším technikem Vám rádi poradíme, jak se na stěhování připravit, jak ušetřit, vyhodnotíme časový harmonogram akce a předložíme cenový odhad. Všechny důležité informace o cenách stěhovacích služeb se dozvíte v našem ceníku stěhování a služeb.

Staňte se i Vy spokojeným zákazníkem stěhovací firmy ODNESTO.CZ!

Stěhovací služba „na klíč“

Nemáte čas nebo náladu si své věci sami na stěhování přichystat? Využijte naši stěhovací službu „na klíč“! Zabalíme do krabic veškeré obsahy skříněk a zásuvek, zajistíme stěhované kusy nábytku proti poškození a na Vaší nové adrese vše opět vybalíme, provedeme zpětné montáže a rozmístíme na předem dohodnutá místa. Při stěhování v rámci Prahy navíc neplatíte za ujeté kilometry!

Levné stěhování Praha se s námi opravdu vyplatí!

Stěhování komerčních prostor

Při stěhování menších kanceláří (cca do 100m²) a podobných prostor postupujeme podobně jako při stěhování domácností s přihlédnutím na nutnost pečlivě zajistit veškerou výpočetní techniku. Samozřejmostí je přestěhování těžkých serverových skříní, trezorů apod. Větší komerční prostory, sídla firem, sklady a jiné nemovitosti vždy vyžadují naprosto individuální přístup. Důkladná bezplatná prohlídka místa nakládky i vykládky jsou zde nutností. Odhadneme potřebné množství obalových materiálů a čas nutný na demontáže/montáže rozměrných kusů (zasedací místnosti, regály, recepce apod.).

Po prohlídce je stanoven časový rozsah akce a pevná cena zahrnující všechny námi poskytnuté služby.

Stěhovací služby těžkých kusů

Díky mnohaletým zkušenostem se stěhováním těžkých břemen Vám můžeme nabídnout precizní servis při převozu kusů nad 150 kg – pián, klavírů, trezorů, strojů a těžké výpočetní techniky. Protože si zakládáme na umění balit, nemusíte se bát ani o takové věci, jako jsou sochy, velká akvária a podobně křehké předměty. Stehování těžkých břemen je naší parketou.

Balící servis v rámci stěhovacích služeb

Abyste si mohli včas sbalit své osobní věci, knihy, textil apod., rádi Vám v dostatečném předstihu před stěhováním zapůjčíme dostatečné množství krabic a obalový materiál. Poskytneme Vám také bublinkovou folii nebo probalovací papír k prokládání křehkého nádobí. Pokud nemáte na tyto věci čas, nechte tyto stěhovací služby na nás! Po dohodě profesionálně zabalíme Váš nábytek, což zabrání jakémukoliv poškození a poškrábání. Využijte i Vy náš profesionální balící servis.

Levné stěhovací služby vyklízení nemovitostí

Potřebujete se zbavit starého a nepotřebného nábytku, elektrických spotřebičů či například kompletně vyklidit sklep, pozůstalost a podobně? Neváhejte se obrátit na naši stěhovací firmu ODNESTO.CZ - vyklízení nemovitostí, vyklízení bytů a sklepů. Zajišťujeme odvoz k ekologické likvidaci na sběrném dvoře, který vybíráme vždy s ohledem na co nejmenší vzdálenost od místa nakládky. Naše stěhovací firma se postará o kompletní servis spojený s likvidací.

Malování a další doplňkové stěhovací služby

Nabízíme také nadstandardní stěhovací služby, jako je malování, sádrování, úklidy atd. To vše se může hodit, potřebujete-li nemovitost, kterou opouštíte, uvézt do původního stavu. Ceny těchto služeb se určují po prohlídce prostor.

Stěhovací služby Praha – ODNESTO.CZ – těšíme se na stěhování právě u Vás!

Kontaktní formulář

cz ru en