banner

Reference

Reakce spokojených klientů:

Dobrý večer pane Marko,
chtěla bych Vám poděkovat a zvláště Vašim kolegům, kteří u mne byli, jména si bohužel nepamatuji, za perfektně, čistě, bez zbytečných řečí (mám čerstvě vymalováno a trošku jsem se obávala...) a naprosto profesionálně odvedenou práci, která proběhla naprosto v klidu, hladce a rychle. Velmi toto chování a pracovní nasazení oceňuji, pokud budu ještě někdy potřebovat stěhovací služby nebo někdo z mých známých, rozhodně Vaši firmu doporučím.
Pěkný víkend 
Pavlína Miřejovská

 

 

Dobrý den, prosím, nerušte se, jen moc za dnešek děkuju, byli jste perfektní, díky moc, jste úžasní.  S úctou Vlasta Šmatová

Firmu jsme oslovili na základě doporučení v jedné internetové diskusi a porovnávali s dalšími 3 oslovenými. 
Už prohlídka byla velmi profesionální, pán přijel načas (na rozdíl od dalších 2 firem). Po objednání služeb přivezl i krabice přesně v dohodnutém termínu, včetně lepících pásek. 
V den stěhování přijel vůz s řidičem a 2 stěhováky naprosto načas, pánové dobalili velké kusy (včetně pc monitoru), dokonce nezapomněli zabalit skleněný talíř v mikrovlnce, na který jsme my zapomněli. Naloženo cca za 1,5 hod a na místě vyloženo do 1 hod. 
Pánové nic nepoškodili, ani v nemovistostech, ani na nábytku. 
Suma sumárum - naprostá spokojenost - tímto děkujeme- a vřelé doporučení ostatním zákazníkům.
 
Dobrý den,
díky moc za pohodové a bleskové stěhování! Hned jak budeme mít rekonstrukci hotovou, zase se ozvu a ráda využiju Vaše spolehlivé služby.
S pozdravem,
I. Podskalská

Dobrý den,
konečně mám i internet, tak mohu splnit, co jsem avizovala - chci Vašim kolegům moc poděkovat za perfektní práci, vše proběhlo hladce, kolegové byli na minutu přesní. Pro připomenutí - stěhování proběhlo minulou sobotu, tzn. 26. 3. ze Strašnic do Bubenče.

Ještě jednou díky moc! Pokud někam mohu napsat referenci, dejte prosím vědět, určitě Vás ráda doporučím.

S pozdravem,

Alena Válová

 

Dobrý den pane Marko,
stěhovali jste nás 6. 2. a píšu až teď. Především chci vyjádřit velkou spokojenost s celým průběhem, profesionalitou a chováním všech z vaší firmy, kteří se podíleli na přesunu z místa A na místo B. Takhle si představuju fungující službu. Tak na ně myslete při prémiích :-). 
 
Děkuji, hezký zbytek dne.
Barbora Jeřábková
 

Donbrý den pane Marko,
chtěla jsem Vám zpětně poděkovat za Vaše služby ohledně stěhování, včetně zapůjčení i vrácení krabic.
Poslední dobou jsem se díky stavbě domu potkala s opravdu hodně firmama a lidma z nich a musím říct, že spolupráce s Vaší firmou byla jednoznačně nejlepší :)
Až bude někdo hledat stěhovací firmu, vím koho doporučit.
Tenhle email je Vám k ničemu, jen jsem Vám to prostě chtěla napsat :)))
Ještě jednou díky!
Zuzana Janášová

 

Byli jsme maximálně spokojeni. Kluci přijeli o něco dříve než jsme se domluvili, což se nám hodilo. Pás na běhání nám přestěhovali do patra - nic neodřeli. Ještě nám o pomohli o kousek posunout sedací soupravu. Super!

Hezký den pane Marko,

 

ráda bych Vám poděkovala za perfektní práci Vašich pracovníků.Byli milí,ochotní,vstřícní.......

Pánové byli opravdu úžasní.

 

Ještě jednou děkuji

 

Eva Zbořilová

 

Milý pane Marko,

Chtěla bych Vám i Vašim klukům moc poděkovat již za třetí stěhování, které jste se mnou již absolvoval.Kluci byli jako vždy milí,usměvaví a práce jim šla hravě od ruky.Nemůžu zapomenout zmínit fakt,že věci přenášeli přesně tak, jak jim to bylo řečeno a ukládali je tam, kam jim bylo určeno.Opravdu s tak skvělými lidmi je radost komunikovat.

Už bych vám všem ve firmě jen chtěla popřát krásné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejbližších a do roku 2016 hlavně všem zdraví, ať máte jen a jen samé spokojené zákazníky a ať se Vaší fy jen daří

Spokojena zákaznice Gavronova

Všechno super, pán přišel předem ohodnotit náročnost stěhování. Zapůjčil potřebný počet krabic (60Kč záloha na neomezenou dobu). Později na dotazy vždy zvedl telefon a v klidu poradil. Dokonce i když jsme málem 3 dny před stěhováním měnili 3 týdny domluvený termín - nebyl problém. 

Stěhováci byla príma pohodová parta. Žádný stres, sympatické a rychlé stěhování jež bylo hotovo přesně za čas na to vyměřený a domluvenou cenu. Moc děkuju a jednoznačně doporučuji. Hora

Dobrý večer,

 

děkuji moc za zaslání faktury a ještě jednou moc děkuji za rychlé a naprosto profesionální stěhování.

 

S pozdravem

 

 

Irena Bílá, advokát

Hello Marian,

Thank you very much for the support and professional service. I will recommend your company to friends and colleagues.

Best regards;
Tareq Khreibi

Vážený pane Marko,

 

chtěl bych moc poděkovat za včerejší stěhování. Pan Vantroba s kolegou se toho zhostili perfektně a byli hrozně fajn, milí, pohodoví. S úsměvem a jako výzvu přijali i skutečnost, že od včerejšího odpoledne do dnešního dne bohužel v novém bytě jak naschvál přeprogramovávali výtah a do 8. patra museli většinu věcí vytahat po schodech. Takže pokud máte nějaký systém hodnocení kolegů, tak za nás rozhodně pro pana Vantrobu a kolegu jen to nejlepší, klobouk dolů.

 

A samozřejmě velmi rád budu doporučovat vaši firmu dále.

 

Zdravím a přeji hezký den.

 

Milan Dorko

 

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvěle odvedenou práci a úžasnou spolupráci, od kolegy mám informace, že se skutečně podařilo nemožné a odstěhovali jste vše, co bylo potřeba J

 

S přáním pěkného dne Vás zdraví

Bc. Jana Konečná

Zástupce přednosty pro ekonomiku

Klinika adiktologie 1. LF UK a VFN v Praze

 

Dobrý den, 

 
děkuji za včerejší stěhování. Příjezd na čas, vystěhování rychle a bez problémů. Využila jsem vaše služby již podruhé a opět jsem velmi spokojena.
 
S pozdravem
 
Honzíková

Dobrý večer,

 
ráda bych Vám poděkovala za stěhování. Kluci odvedli skvělou práci. Vaší firmu bude vždy ráda doporučovat.
 
Krásný večer,
Zuzana Kopečná
 

Moc Vám chci poděkovat, že jste vše tak rychle zařídil, sehnal na honem tolik stěhováků a že jste všichni byli spolehliví. Pokud je mi známo, tak žádný problém nevznikl.

Rádi se na vás zase obrátíme.

 

Přeji pěkný den!

 

Charlotte Navarová

 Dobrý den, mnohokrát děkuji za přestěhování Vaší firmou. Byli jsme s manželkou velmi překvapeni přístupem firmy ke klientovi, velmi dobrou cenou i samotným zacházením se stěhovaným nábytkem. Měl jsem dojem, že žiju za 1. republiky. Tak slušné, ochotné a pracovité mladé lidi jsem už dlouho neviděl. Abych pravdu řekl, myslel jsem, že se mi to zdá. Příště se opět obrátím s důvěrou na tuto firmu. Ještě jednou díky a jen tak dál! Zdravíme Liškovi

Vážený pane Marko,

 

děkuji za stěhování z Velkých Popovic. Bohužel jsme nepřipravili vše tak, jak bychom si představovali. O víkendu jsme se  dozvěděli, že nás pejsek je vážně nemocný. Bohužel jsme před stěhováním strávili hodně drahocenného času vyšetřeními na veterině. I v této situaci pánové vše zvládli a byli opravdu skvělí - vyřiďte jim prosím naše díky.

 

Eva Lejčková

 

Ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za bezproblémové přestěhování a za kvalitu služeb, kterou jste nám poskytli. Budu vaši firmu dále doporučovat.
 
S pozdravem,
 
Tomáš Sedláček
 
Vážený pane Marko, 
jen jsem Vám chtěla poděkovat za výborné stěhování.
 
Nakonec jsem se nemohla dostavit, byla jsem nemocná, ale moje maminka byla u toho celý den a říkala mi, jak byla spokojená a jak byli páni stěhováci perfektní.
 
Ještě jednou děkujeme.
 
S pozdravem,
Kateřina Hůlová

Krásny deň, ďakujeme za Vaše skvelé služby... :)

Chlapci boli šikovní a ochotní a aj keď iste strašne unavení, tak stále usmievaví :)
Veľká pomoc :)
Ďakujeme ešte raz, nech sa darí :)
 
Eva Balogová
 
Dobrý den pane Marko,
 
děkuji za včerejší stěhování bytu. S pracovníky a jejich odvedenou prací jsem byl maximálně spokojen.
 
Děkuji.František Havíř
 
Chci vyjádřit velké díky za proces stěhování mé domácnosti vaší firmou.S tak perfektní a rychlou prací dvou vašich pracovníků-to jsem se tedy s něčím podobným opravdu nesetkala.Jsou to vážně profíci a ještě k tomu slušní a ochotní,velmi milí lidé.A co se týká finanční stránky-překvapivě levné stěhování.Prostě po všech stránkách naprostá spokojenost!Určitě budu doporučovat dál.Není co vytknout,všechno výborné!
Přeji hodně tak spokojených zákazníků,jako jsem byla já.
Mgr. Helena Marie Kůtková. 

 

Tuto firmu jsem si vybral na základě referencí o ní! Musím potvrdit, že nelhaly. Po prohlídce stěhovaného zboží a odhadnutí nákladů jsem se dohodl na závazném termínu, a to v neděli. Auto bylo přistaveno v dohodnutou dobu, a všichni pracovníci byli velice vstřícní. Za dvě hodiny přestěhovali vše ze 4. patra bez výtahu, a na novém místě vše sestavili, tak jak jsem si přál. Mohu proto tuto firmu jenom doporučit dalším klientům. Petr Kortan, Praha

Hello,

Thank you so much again for the fantastic service! I also recommended you to my friend Dagmar Kloudova, who also moved with Odnesto. FLORIAN MACHNIG

Naprostá spokojenost.Pánove z odnesto byli komunikativní a rychlý. 
Určitě firmu Doporučuji ! ANTAL

S realizací zakázky jsme maximálně spokojeni. Vše proběhlo přesně tak, jak bylo ujednáno. Super rychlé jednání i provedení. Pracovníci vstřícní, milí a ochotní. Všem můžeme jen a jen doporučit.Určitě bychom se na ně znovu obrátili.SLÁMA

Perfektni prace, maximalni spokojenost. 
Komunikace bezchybna, predpokladana doba stehovani byla dodrzena i presto, ze nastal problem v podobe nefunkcniho vytahu v miste vykladky. 
Panove jsou opravdovi profesionalove, mili, ochotni. 
Doporucuji bez vyhrad. SVOBODOVÁ

Díky mé chybě se akce o týden odložila, ale jinak vše proběhlo v naprostém pořádku, na vteřinu přesně přijeli dva šikovní a usměvaví muži, nábytek obalili a během pár minut odnesli. Tímto všem z firmy děkuji za jejich vstřícnost a profesionalitu. Firmu si ukládám do seznamu a doufám, že je ještě někdy budu potřebovat, jelikož takový servis jsem snad ještě nikdy nezažila. 
Všem tuto firmu doporučuji! DŽUPINKOVÁ

Naprostá spokojenost. 
Když to shrnu, tak v 9:00 přijeli, s úsměvem naložili celý byt 2+1 do jednoho auta a ve 13:00 už bylo vše vyloženo v novém bytě. 
Vše probíhalo bez problému. 
Mohu jen a jen doporučit. Za ten klid to určitě stojí. ZMEK

 

Dobrý den pane Marko,
chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za vzornou a profesionální práci při stěhování naší domácnosti,byly jsme moc spokojené s Vaším přístupem a věřte,že Vás budeme vřele doporučovat.
Ještě jsem Vám chtěla poděkovat za poukaz na masáž,byla jsem velmi překvapena,když mi ji dcery daly.
Přeji Vám úspěch ve Vaší práci a ještě jednou Vám všem velký dík.
           S pozdravem Hadravová Alena

 

sonic108 - 1.10.2014 
Pánové byli velmi ochotní, vstřícní, pomohli i nad rámec domluvené práce a navíc si udrželi po celou dobu zakázky výbornou náladu. Když na závěr vše ještě uspořádali tak, aby vyhověli poupraveným požadavkům a nic za tu práci navíc nechtěli, naše překvapení neznalo mezí. Takto mají fungovat lidé pracující ve službách. Velký dík a vřele doporučujeme.

Diky za skvele odvedenou praci a dobrou cenu.
Priste s Vami budu zase pocitat.
Hezky den
 Jan Šléška

veronikad - 29.9.2014 
Naprosta spokojenost, vse probehlo dle dohody a presne v stanoveny cas. Panove stehovaci me poslali k sousedce na kafe a zatim vsechno prestehovali. Uz se nechci nikdy stehovat, ale kdyby nahodou, volam ODNESTO! :) Diky!

dagmarice - 1.9.2014 
Vrele doporucuji! skvela spoluprace a velice sympa panacni... vyresili i pro me neresitelnou situaci. Opravdu doporucuji... A Vam vrele pozdravy ze Spanelska...;) Dagmarice

Zdravím celý tým "Odnesto", a Vás, Mariane, speciálně !

 

Krátce po nastěhování jsem se Vám trochu bála vůbec napsat, ač za Vaše služby by se to tedy rozhodně slušelo. No, a pak šel čas a nové bydlení mě zaměstnalo tolik, že stěhování bylo téměř zapomenuto.

Ale nikdy nezapomenu, jak jste odpověděl na mou otázku, jestli "je tohle naše normální stěhování, nebo jsme něčím mimo standard" , řekl jste: " ... no, jste trochu extrém".

Jste profík, a narozdíl od stěhovaného jedince Vás asi hned tak něco nerozhodí, proto považuju tento Váš výrok za profesionálně ohleduplný a děkuju, že jste po mně nehodil krabicí.

 

Váš tým jsem svým známým popsala jako "nekecaj a jedou", a taky mi nikdo z nich neřekl "paninko" ... Pokud vašich služeb moji známí využijí, netuším, ale já si Vás rozhodně při případném dalším stěhování najdu ... nebojte, spoustu krámů do té doby ještě vyházím a ten těžkej nábytek už nikam stěhovat nechci :).

 

Mariane, do dalšího roku Vám i celému týmu z "Odnesto" přeji klienty, kteří si nebudou vymýšlet voloviny, hladký provoz na silnicích, a taky zdravé tělesné schránky, protože teda svaly při týhle práci dostanou zabrat.

 

                                                                                                               Helena ... a přidává se i můj muž Daniel, který celé stěhování prožil trochu mimo sebe a zvládl tak akorát koulet očima :)

Vstřícní v termínech i změny rozsahu práce. Pečliví při balení komod. Při zpoždění díky dešti volali 2 lidé nezávisle na sobě, spolehliví. Olga Laciná

netrestova - 5.7.2014 
Naprostá spokojenost. Přijeli včas, vše perfektně naložili i vyložili. Co se nevešlo do výtahu, tak odnesli po schodech. Velmi slušní, sympatičtí, rychlí, šikovní, ochotní a silní kluci:-). Navíc i zapojili pračku. Skvělý servis, doporučuji.

machateam - 30.6.2014 
Stěhování proběhlo perfektně. Pánové přijeli v domluvený čas a vše rychle a profesionálně naložili a poté v cílovém místě i vyložili. Prostě celá akce na jedničku s hvězdičkou, moc děkuji a všem doporučuji!!!

katka2 - 2.6.2014 
Vřele doporučuji! Jsem s firmou Odnesto velmi spokojená. Jsou rychlí, šikovní, spolehliví, féroví a mají pozitivní přístup. Ráda je doporučím dál! Další stěhování jedině s nimi! :)

rudap - 19.5.2014 
Pánové přijeli včas, přesně podle dohody, pracovali rychle a efektivně. V novém bytě vše vyložili podle pokynů a opět velmi rychle a navíc s úsměvem. Jsou komunikativní a vše zvládli za necelé 4 hodiny. Firmu Odnesto mohu jen doporučit.

Romenek -  21.4.2014

Perfektní domluva, sympatičtí kluci. Poslal jsem seznam stěhovnaných věcí mailem, obratem nacenili. O polovinu levnější než "konkurence". Nakonec odstěhovali i víc, než jsem původně zamýšlel. Křehké věci si sami zabalili a bez přirážky. Byl jsem jimi tak nadšený, že jsem si je pak vzal i na dovezení nového gauče z Aska, vyšli maximálně vstříc, bylo to druhý den a levněji, než Asko doprava. Známým stěhovali také gauč, který se neplánovaně nevešel do výtahu do 10. patra a dohodnutou cenu nenavýšili. Vždy jim rád člověk dá něco navíc.

 

noragrundova - 29.12.2013
Stěhovaví kluci byli skvělí, vše odborně a rychle zabalili, v dobré náladě nadvakrát převezli do nového bytu a elegantně vynesli do druhého patra. Včetně piana a obrovské skříně. Jsou to absolutní profesionálové. Doporučuju!
 

mimmo - 25.11.2013
Perfektně zvládnuté stěhování celého bytu za necelé tři hodiny. Vše bezpečně zabaleno, bez poškození doručeno na místo. V neposlední řadě výborná komunikace
 

dusanbilka - 3.11.2013
naprosto dokonalé...vše včas, rychle a pečlivě zabalené. Včetně dovozu krabic týden před stěhováním (bez příplatku). Děkuj i vřele doporučuji.
 

wanna - 25.10.2013
Pánové byli milí a šetrní ke stěhovanému nábytku. Udělali navíc i některé další věci, o které jsem poprosila. Vřele doporučuji!
 

zlamalova - 15.9.2013
Fa přijela včas,pomohli obalit nezabalene,přeprava a vykládka do pater domu byla samozrejmosti.vse proběhlo bez problému,firmu doporučuji!!!!
 

della - 28.8.2013
Stěhováci přijeli v předem domluvený čas, při nakládání nábytku akceptovali mnou stanovené pořadí nakládání, při vykládání hned ukládali nábytek na místo (sami se ptali, kam mají danou věc umístit, aniž jsem o to musela žádat), uklidili po sobě použité obalové folie... Prostě profesionalita v každém kroku stěhování
 

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za perfektně a spolehlivě odvedenou práci při stěhování. Vaši pracovníci se předem ohlásili telefonicky, dorazili včas, byli velmi slušní a vstřícní, přestěhování proběhlo rychle a naprosto bez problémů. Jsme opravdu velmi spokojeni, ještě jednou díky! Lenka Jirásková

Se stěhováky jsme byli moc spokojeny. Vše proběhlo rychle a hladce, nic se nerozbilo a Odnesto budeme doporučovat známým. Kristián Abaházi


Absolutne profesionalni! Dochvilni, ochotni, napomocni, rychli. Prijeli dva, i kdyz jsem si objednala jen jednoho. Mohu jen doporucit! Martinak

lenka13 -
Byli perfektní, přijeli přesně v dohodnutý čas, vše pečlivě obalili do strečové i bublinkové fólie, nic nebyl problém. I moje požadavky na pořadí vyklízení místností akceptovali, i když jim to přineslo práci navíc s přerovnáváním nábytku do auta. Můžu je jenom doporučit a kdybych se měla znovu stěhovat, mám jasno, koho si vybrat.

jkabilkova -
Pánové byli velmi milí a ochotní. Všechen nábytek obalili pečlivě do bublinkové folie aby se při přepravě nepoškrábal. Jsem 100% spokojená a až se zase někdy budu stěhovat určitě se na ně obrátím. :)

sprann01 -
Naprosto profesionální přístup, přijeli včas dle domluvy, rychlí, stěhování všech věcí naprosto bezproblémové. Spružinová A

talagas -

Mohu vřele doporučit! Pánové dorazili přesně v dohodnutý čas, byli k věcem velice opatrní a celé stěhování proběhlo pohodově a bez jakýchkoli problému ;-) Díky!

Vše proběhlo v naprostém pořádku. Velká spokojenost. Doporučuji. Padrcz


Komunikace dopravce je milá a vstřícná - profesionální. Oba stěhováci byli šikovní a velice efektivní (že už mají zabalenu a naloženu pračku jsme si ani nestihli všimnout a obrovský gauč zabalili pečlivě do folie, jako kdyby si přehazovali ratanové křesílko). Obdivovali jsme řidiče, jak si poradil se silným náledím. Vcelku pro nás byli nejsvětlejším momentem na všem tom stěhovacím shonu, můžeme jenom doporučit. Jace


Stěhování proběhlo rychle. Oceňuji dobrou náladu při stěhování a šetrné zacházení s nábytkem. Určitě doporučím známým. simthala


Naprosto profesionální přístup, milí lidé, není co vytknout, jsem velmi spokojen! Nolmendil


Přijeli včas, jejich práce byla rychlá a pracovali s úsměvem! Celé stěhování proběhlo v 6 hodinách, a pro mne bylo velmi podstatné, že při práci pánové používali hlavu - jen tak monli můj mohutný nábytek "pronést" úzkým vchodem do obývacího prostoru. V případě potřeby se na tuto firmu nejspíš obrátim znova. Děkuji. Hana Přívratská


Naprosto perfektní spolupráce! Extace


Dobrý den, děkuji za stěhování, s vaší firmou jsem spokojený a mohu jen všem mile doporučit. S pozdravem p.Kuzen


Dobrý deň. Chcel by som touto cestou poďakovať za skvelé zvladnute presťahovanie Vašou firmou Odnesto. Sťahovanie prebehlo úplne bezproblémovo, rýchle a bez stresu aj napriek tomu, že sa sťahovalo zo 4. poschodia bez výťahu do ďalšieho domu bez výťahu. Nepoškodili ani jediný kus nábytku. Výborne zvládnutý celý proces sťahovania. To čo ma najviac potešilo bol skvelý prístup a výborná cena. Celkové hodnotenie 100%, vrele doporučujem aj ostatným. Ing.Martin Kovaľ


Přestěhování proběhlo bez nejmenších problémů ve velmi rychlém čase. Všichni byli velmi příjemní a s věcmi zacházeli opatrně. Mohu jen doporučit! Adéla


Profesionalny pristup, dorazili presne nacas, o vsetko sa postarali sami. Yavvie


spkojnosť na 100%, bezproblémové sťahovanie za vopred dohodnutých podmienok, doporučujeme Straciky


Vše proběhlo v naprostém pořádku, na 100 % Březina


Velmi slušný, pečlivý a rychlý tým. Vřele doporučuji. Zdeněk Žďárský


Naprostá spokojenost z mé strany. Absolutně spolehliví, milí a slušní stěhováci, pracovali velmi profesionálně, rychle a byli moc šikovní. Všechno bylo na čas a podle dohodnutých podmínek. Moc děkuji, ráda doporučím dál a využiju i v budoucnosti. Helenamik


Naprostá spokojenost! Pánové v čele s panem majitelem dorazili ve stanovený čas, připraveni na vše dle dohody. Pracovali rychle a ohleduplně ke stěhovaným věcem. Jako bonus byli velmi milí a přátelští. Osobní přístup jak má být, děkujeme a doporučujeme všem! Rendysmatli


Spolehlivost, dochvilnost, profesionalita. Dobrá cena a kvalitní služby Kanuch


Prisli presne nacas, promptne vsetko zabalili a nalozili. Vsetko prebehlo absolutne v poriadku; pracovnici boli ustretovi a ochotni.
Bol som s nimi uplne spokojny. Jolino


Stehovani probehlo bez problemu. Profesionalni pristup. Bezprobelmova domluva a flexibilita. Doporucuji. Dušan Růžik


Bezproblémové odstěhování. Dodržení dojednaných podmínek a vstřícný přístup s úsměvem. Jarda2


Perfektní domluva, dodržen čas, velmi příjemná spolupráce, nábytek stěhovali opatrně. Všem vřele doporučuji. Watuska

cz ru en