banner

Stěhování těžkých břemen

Potřebujete přestěhovat těžká břemena? Využijte služeb naší stěhovací firmy ODNESTO.CZ! Postaráme se o stěhování jakýchkoliv těžkých břemen. Jsme Vám k dispozici také o víkendech a svátcích, a to bez příplatků. Zajišťujeme také případnou demontáž těžkých břemen a zpětnou montáž.

Výhody stěhování s ODNESTO.CZ:

  • spolehlivost a profesionalita
  • dlouholeté zkušenosti
  • bezkonkurenční ceny
  • návštěva naším technikem ZDARMA

Stěhování břemen Praha

Levné stěhování břemen Praha je naší specializací! Zajistíme jak horizontální, tak vertikální stěhování těžkých břemen. Rychle a spolehlivě Vám přestěhujeme vše potřebné. Vaše rozměrné hudební nástroje bezpečně zabalíme, aby při převozu nedošlo k žádnému poškození. Můžeme zajistit také jeřáb, hydraulický vozík, vysokozdvižný vozík atd. Využít také můžete naše další stěhovací služby!

Zajímá Vás jak bude vypadat celý proces?

Před samotným stěhováním je samozřejmostí nezávazná prohlídka naším technikem, který provede obhlídku místa a stěhovaného těžkého břemene. Technik následně naplánuje nejvhodnější trasu, určí počet potřebných pracovníků a zajistí použití vhodných manipulačních prostředků. Návštěva naším technik je zdarma.

Stěhujeme těžká břemena:

Víme, že většina klientů má k uvedeným nástrojům silný citový vztah, proto je vždy řádně zabalíme, aby nedošlo k jejich poškození. Používáme jak fixační a bublinkovou folii, tak kartonový přířez, což zaručuje bezpečný přesun.

Na trezory používáme speciální technické pomůcky podle váhy trezoru. Před stěhováním trezorů je nutná prohlídka technikem.

Při stěhování strojů používáme manipulační techniku: jako je jeřáb, pojízdný jeřáb, vysokozdvižný vozík a jiné. Pro takové účely je zcela nezbytná prohlídka technikem.

Vyplňte náš nezávazný kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme.

Kontaktní formulář

cz ru en