Mezinárodní stěhování

Plánujete mezinárodní stěhování a hledáte spolehlivou firmu, která by se postarala o veškeré náležitosti? Pak hledáte firmu ODNESTO.CZ – zahraničí stěhování na té nejvyšší úrovni! S mezinárodním stěhováním máme bohaté zkušenosti; stěhovali jsme jak klienty ze soukromého sektoru, tak i zaměstnance z řad velkých nadnárodních společností.

ODNESTO.CZ může stěhovat do zahraničí i Vás!

Stěhování do zahraničí:

  • v rámci Evropské unie

Mezinárodní stěhování s ODNESTO.CZ

Postaráme se o stěhování domácností, domů, firem a kanceláří a těžkých břemen do i ze zahraničí. Celý proces se svým zákazníkům snažíme vždy maximálně usnadnit, abychom šetřili Váš čas a peníze. Mezinárodní stěhování zpravidla probíhá tzv. na klíč, kdy je nutné zabalit všechny osobní věci do krabic a nábytek, elektroniku a jiné vybavení do speciálních obalů. V tomto případě je pro Vás připraven náš profesionální balící servis, který zajistí bezpečné zabalení stěhovaných věcí.

Pro usnadnění rozmístění věcí při vykládce opatřujeme všechny stěhované kusy kódováním.

Stěhujte do zahraničí s profesionály:

  • bezplatná návštěva naším technikem
  • cenová kalkulace na míru (ceník)
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi

Průběh stěhování

Před samotným stěhováním doporučujeme BEZPLATNOU návštěvu naším technikem, který doporučí optimální postup, zvolí vhodný obalový materiál, určí dostatečnou velikost stěhovacího vozu a počet pracovníků. Naši pracovníci se postarají o případnou demontáž nábytku. V případě Vašeho zájmu zajistíme obalový materiál. Po důkladném zabalení a zabezpečení věcí již nebrání nic tomu, abychom Vás nebo Vaše věci přestěhovali, kam si budete přát.

Využijte i Vy služeb ODNESTO.CZ za bezkonkurenční ceny!

Vyplňte náš jednoduchý kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme.