Stěhování těžkých břemen

Stále si myslíte, že je lepší vyhořet?

Potřebujete přestěhovat těžká břemena? Využijte služeb naší stěhovací firmy ODNESTO.CZ! Postaráme se o stěhování jakýchkoliv těžkých břemen. Jsme Vám k dispozici také o víkendech a svátcích, a to bez příplatků. Zajišťujeme také případnou demontáž těžkých břemen a zpětnou montáž.

Výhody stěhování s ODNESTO.CZ:

  • spolehlivost a profesionalita
  • dlouholeté zkušenosti
  • bezkonkurenční ceny
  • návštěva naším technikem ZDARMA

Stěhování břemen Praha

Levné stěhování břemen Praha je naší specializací! Rychle a spolehlivě Vám přestěhujeme vše potřebné. Vaše rozměrné hudební nástroje bezpečně zabalíme, aby při převozu nedošlo k žádnému poškození.  Využít také můžete naše další stěhovací služby!

Zajímá Vás jak bude vypadat celý proces?

Před samotným stěhováním je samozřejmostí nezávazná prohlídka naším technikem, který provede obhlídku místa a stěhovaného těžkého břemene. Technik následně naplánuje nejvhodnější trasu, určí počet potřebných pracovníků a zajistí použití vhodných manipulačních prostředků. Návštěva naším technik je zdarma.

Stěhujeme těžká břemena:

Víme, že většina klientů má k uvedeným nástrojům silný citový vztah, proto je vždy řádně zabalíme, aby nedošlo k jejich poškození. Používáme jak fixační a bublinkovou folii, tak kartonový přířez, což zaručuje bezpečný přesun.

Na trezory používáme speciální technické pomůcky podle váhy trezoru. Před stěhováním trezorů je nutná prohlídka technikem.

Vyplňte náš nezávazný kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme.

Vyplňte náš jednoduchý kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme.