Obalový materiál

Před samotným stěhováním je vždy velmi důležité správně a bezpečně zabalit stěhované věci, tak aby nedošlo k jejich poškození nebo poškrábání. ODNESTO.CZ Vám přináší celou škálu obalového materiálu, které využíváme v rámci našich stěhovacích služeb a které si u nás můžete také zakoupit. Využijte i Vy náš profesionální balící servis, který zajistí spolehlivé zabalení všech stěhovaných věcí.

ODNESTO.CZ – kompletní levné stěhování Praha a ČR.

Balící servis a obalový materiál ODNESTO.CZ:

  • Nemusíte si dělat starosti s balením stěhovaných věcí.
  • Profesionálně zabalíme veškeré stěhované kusy.
  • Náš balící servis pracuje rychle, spolehlivě a flexibilně.
  • Máme k dispozici široké spektrum obalového materiálu a krabic.

Jaký balící materiál používáme?

Používáme různé druhy a rozměry krabic a balících materiálu. V portfoliu našeho obalového materiálu najdete fólie(bublinková, molitanová, strečová), hedvábí (pro křehké předměty a nádobí), mikrotenové pytlekartonové přepravkylepicí pásky či ochrany hran a rohů z kartonu.

Jak zvolit ideální obalový materiál?

Chtěli byste si u nás pouze objednat obalový materiál a stěhovat vlastními silami? Nevíte si však rady s výběrem vhodných obalových materiálů? Neváhejte kontaktovat naše specialisty z balícího servisu, kteří Vám poradí, jaký typ obalového materiálu je vhodný u konkrétních kusů nábytku, domácích spotřebičů, bytových dekorací či například při stěhování těžkých břemen.

Snažíme se svým zákazníkům vždy vycházet maximálně vstříc.

Vyplňte náš jednoduchý kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme.