Montáže a demontáže

Chystáte se vyměnit Váš nábytek za nový a lámete si hlavu, jak to všechno udělat? Nebo se snad chcete stěhovat a potřebujete veškerý nábytek nějak složit a přemístit? Demontáž ani montáž nábytku nemusí být zrovna snadnou věcí. Naštěstí se s tím ale nemusíte trápit sami. Stačí vědět, koho zavolat. Přinášíme Vám jedinečné služby, které Vám pomohou zvládnout celé stěhování nábytku zcela bez starostí.

ODNESTO.CZ Vám nabízí profesionální demontáž a montáž nábytku:

  • Demontáž a montáž jakéhokoliv nábytku
  • Zabalení nábytku k přepravě vstěhování
  • Stěhování nábytku
  • Profesionální a skvělé služby za báječné ceny
  • Levné stěhování Praha

Dovoz i montáž nového nábytku

Pokud jste si zakoupili, nebo chystáte zakoupit, nový nábytek, jistě si lámete hlavu s tím, jak ho dopravit domů. Máte několik možností. Můžete někde zaplatit za půjčení dodávky a převézt vše sami, což Vás bude stát nejen peníze, ale také čas a vyčerpání z tahání těžkých kusů. Nebo můžete za odvoz zaplatit přímo obchodnímu domu, kde jste nábytek zakoupili. Většinou se ale setkáte s velice přemrštěnými cenami. Tím nejlepším způsobem je spolehnout se na služby firmy ODNESTO.CZ a nechat si Váš nový nábytek dovézt za skvělé ceny.

Demontáž i montáž od A až do Z

Poradíme si s jakýmkoliv kusem nábytku. Nebojíme se ani rozměrných, či neobvyklých kusů. Jsme vyškolení profesionálové a víme, jak si se vším poradit tak, abychom Váš nábytek demontovali a namontovali pečlivě a šetrně. Neváhejte se na nás obrátit, potřebujete li přestěhovat kancelář, dovézt nový nábytek, či převézt piano. Poradíme si s tímto i s dalšími věcmi.

Kontaktujte nás a zjistěte velice rychle, že Vám nabízíme opravdu skvělé služby za nízké ceny.

Potřebujete zítra stěhovat či dovézt nábytek? Kontaktujte nás ještě dnes!

Vyplňte náš jednoduchý kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme.