Stěhování firem a kanceláří

Potřebujete přestěhovat kancelář nebo celé sídlo velké společnosti? Stěhovací firma ODNESTO.CZ disponuje širokým spektrem profesionálního vybavení a zkušenostmi pro stěhování kancelářských a komerčních prostor. Přestěhujeme Vaši firmu po Prazecelé České republice i do zahraničí.

ODNESTO.CZ – stěhování firem a kanceláří za BEZKONKURENČNÍ ceny!

Bezplatná prohlídka zástupcem naší firmy

Při stěhování kanceláří o několika pracovních místech doporučujeme bezplatnou prohlídku naším pracovníkem. V případě celých sídel společnosti je prohlídka pracovníkem nezbytná.

Dovoz obalového materiálu v rámci firem a kanceláří

Stejně jako domácností si i před každým stěhováním kanceláře můžete objednat obalový materiál (krabice, fixační folii, bublinkovou folii, lepicí pásky a jiné), který Vám bude doručen v termínu, jenž si sami zvolíte. Náš pracovník Vám na místě poskytne rychlou instruktáž, jak s obalovým materiálem zacházet a dá Vám užitečné rady.

IT technika

Víme, že pro mnoho firem je IT technika naprosto klíčovým vybavením. Proto klademe velký důraz na pečlivé zabalení a opatrnou manipulaci se všemi PC komponenty, tiskárnami a ostatní kancelářskou elektronikou. Hravě si poradíme také s těžkými břemeny jako jsou velké kopírky, případně serverové racky. Z důvodu rizika odcizení je během nakládky i vykládky stolní IT technika pod neustálým dohledem našich pracovníků.

Kompletní stěhování firem a kanceláří

  • Při stěhování firmy je nezbytné co nejméně narušit její chod. Nebojte se proto využít víkendů nebo státních svátků
     
  • Velké a v celku nepřenosné kusy nábytku (stoly v zasedacích síních, recepce apod.) naši pracovníci odborně demontují a po nastěhování provedou zpětnou montáž.
     
  • Při větším rozsahu s Vámi vypracujeme plán rozmístění pracovních míst v novém prostoru. Šanony, dokumenty a další předměty z jednotlivých pracovních míst budou uloženy do stěhovacích krabic, které budou poté opatřeny kódováním. To výrazně urychlí a zjednoduší průběh celé akce.

Kontaktujte nás a využijte naše levné stěhování firem a kanceláří!

Vyplňte náš jednoduchý kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme.