stěhování

Na co byste se měli zeptat stěhovací firmy

Volba správné stěhovací firmy je často kritickým momentem, který tvoří rozdíl mezi hladkým, bezproblémovým stěhováním a obtížným, stresujícím zážitkem, který vás bude budit ze sna ještě dlouhou dobu. Pokud se stěhováním nemáte příliš zkušeností, může pro vás být výběr vhodné stěhovací firmy zapeklitým oříškem. Níže proto najdete několik důležitých témat, na které byste se měli při výběru vhodné stěhovací firmy zaměřit.

Jak dlouho je společnost na trhu?

Čím déle stěhovací společnost poskytuje své služby, tím lépe. Znamená to, že jejich služby jsou natolik kvalitní, že obstály v tvrdé konkurenci. Dalším bonusem je velké množství zkušeností, které se během stěhování budou hodit. Rozhodně přece nechcete, aby s vaším cenným majetkem zacházeli nějací amatéři.

stěhování

Má stěhovací firma potřebné vybavení?

Když najímáte profesionály, aby vám pomohli s vaším stěhováním, chcete si být jisti, že mají veškeré správné vybavení, které bude pro bezproblémové stěhování potřeba. Obzvláště pokud potřebujete přestěhovat například rozměrnější kusy nábytku, ujistěte se, že firma disponuje dostatečně velkými stěhovacími vozy.

Nabízí stěhovací společnost vlastní odhady na místě?

Toto je opravdu důležitá otázka, na kterou byste se měli při výběru stěhovací firmy rozhodně zeptat. Některé stěhovací firmy vám mohou nabídnout odhady nákladů telefonicky nebo e-mailem, aniž by osobně viděli váš domov a věci, které potřebujete přestěhovat. Ve většině případů jsou takové odhady cen velice nepřesné. Kvalitní stěhovací firma vyšle zaměstnance, který navštíví váš domov, vše spočítá na místě a udělá vám závaznou cenovou nabídku.

„Rozhodně se vyhněte telefonickým odhadům „na dálku“ jelikož cena, kterou nakonec zaplatíte, bývá většinou o hodně vyšší.“

S jakými skrytými náklady se můžete během stěhování setkat?

Některé společnosti vám naslibují nízkou cenu, ale poté si naúčtují i další služby, které výsledné stěhování prodraží.

Kvalitní stěhovací firma vždy prověří situaci u vás doma i v cílové destinaci a udělá vám přesnou kalkulaci včetně všech služeb, za které si účtuje příplatek (například výnos do vyšších pater bez výtahu, nebo stěhování těžkých a rozměrných kusů).

Všechny tyto otázky a podmínky výborně splňuje Odnesto.cz, stěhovací firma s dlouholetou tradicí, která nabízí rychlé a kvalitní stěhování v Praze a po celé ČR. Samozřejmostí jsou všechna potřebná pojištění a důkladné zabalení nábytku během přepravy, takže jej nic neohrozí. Odnesto.cz pošle svého pracovníka zdarma až k vám domů, kde spočítá cenu stěhování a předloží vám závaznou cenovou nabídku. Dohodnutá cena je konečná, neúčtují se žádné „vícepráce“. Vlastní stěhování provede tým zkušených vyškolených profesionálů, kteří s vaším nábytkem budou zacházet jako se svým vlastním.