Vybalte věci z krabic

Stěhování se neobejde bez důkladného balení

Stěhování většinou nebývá zábavné, někdy je to však nezbytný fakt, se kterým se musíme vypořádat. Správné zabalení přepravovaných věcí vám během stěhování může ušetřit spoustu stresu a potíží. Nejde jen o to jak věci zabalit, ale také o to, abyste neustále věděli, co kde máte, v případě že budete nutně potřebovat během stěhování najít některý z důležitých zabalených předmětů.

Jak si zajistit krabice na stěhování

Své věci balte do pevných kartonových krabic, které vydrží manipulaci během přepravy. Pevné krabice pro stěhování sice můžete získat například v místním hypermarketu, kde vyhazují prázdné krabice od zboží, ale mnohem lepším řešením je volba kvalitní stěhovací firmy, která vám speciální krabice na stěhování poskytne. Jednou z firem, která tuto službu nabízí, je i pražská stěhovací firma Odnesto.cz, která zajišťuje profesionální služby v oboru stěhování se kterým má dlouholeté zkušenosti. Zajistí vám nejen speciální kartonové krabice, ale i další obalový materiál jako bublinkové a obalovací fólie.

stěhování do nového domova

„Technik firmy Odnesto.cz vás ještě před podepsáním smlouvy zdarma navštíví, přesně spočítá předpokládaný objem stěhování a množství obalového materiálu, které budete potřebovat.“

Jak balit věci do krabic

Správně zabalit věci do krabic není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Zde je několik tipů a strategií, které vám stěhování usnadní a zmírní stres při vybalování.

Přemýšleje, co do které krabice zabalíte

Do větších krabic byste měli balit spíše lehčí a rozměrnější věci, jako jsou například oděvy, nebo křehké předměty. Křehké předměty by měly být vždy zabaleny do bublinkové folie a proloženy speciálním polstrováním, které vám stěhovací firma Odnesto.cz v rámci svých služeb poskytne.

Menší krabice jsou skvělé pro zabalení knih, nebo jiných těžších předmětů. Tento způsob balení nejenže pomáhá zaměstnancům stěhovací firmy zvládat váhu krabic, ale usnadní vám manipulaci s krabicemi a vybalovaní po příjezdu do vašeho nového domova. K uzavírání krabic vždy používejte balicí pásku, kterou vám dodala stěhovací firma. Tato páska je testována aby krabice udržela, a dobře přilne k jejich povrchu.

Dbejte na důkladné označení krabic štítky

Na štítek si podrobně poznamenejte, jaké položky která krabice obsahuje, a do které místnosti v novém bytě patří. Tento systém vám nejen ušetří spoustu nervů během vybalování, ale umožní vám i rychle najít jakýkoli zabalený předmět, který byste snad mohli v průběhu stěhování nutně potřebovat.

Krabice důkladně označte

Pro stěhování si zvolte spolehlivého partnera

Aby tak náročná akce, jakou stěhování bezpochyby je, proběhla s minimem stresu, měli byste zvolit stěhovací službu, která váš „velký den“ bez potíží zvládne. S firmou Odnesto.cz v tomto případě rozhodně nešlápnete vedle. Zařízení vašeho domu přestěhuje profesionální tým, který disponuje zkušenostmi i potřebnými technologiemi pro co nejhladší průběh vaší cesty do nového domova.