Stěhování

Potřebujete se rychle přestěhovat? Jde to!

A je to konečně tady! Dostali jste klíče od svého vysněného bydlení, na které jste čekali tak dlouho! Jenže konec měsíce se blíží, a tak hrozí riziko, že budete platit zbytečně další měsíční nájem. Pokud nastala chvíle, kdy se rozhodujete pro spěšné stěhování, obraťte se na náš tým z Odnesto.cz. Rezervujte si termín v našem diáři a nechte si pomoci i třeba s balením. Pomůžeme vám přestěhovat celou domácnost, aniž by vznikl chaos a nepříjemný stres.

stěhování

Využijte chvilku času k nákupu

Spolu se stěhováním se musí vyřešit i další záležitosti, jako je nákup vybavení, doplňků a nábytku. Jenže skladem mají nábytek pouze velká obchodní centra v Praze, kde mají obrovské skladové prostory. Ne každý menší obchod na malém městě má nábytek na skladě, a tak nezbývá nic jiného, než počkat mnohdy až 6 týdnů.

Až budete na nové adrese domlouvat s makléřem detaily předání, nezapomeňte vzít s sebou metr, tužku a papír a sepište si vše, co je potřeba dokoupit. Pak využijte „čekací dobu“ na klíče od nového domova a objednávejte. Ať už přes internet nebo v kamenném obchodě. Naši stěhováci vám také rádi pomohou s vyzvednutím nového nábytku a smontováním na nové adrese. O to méně budete mít práce s přípravami! 

Počítejte s dlouhými dny

Když se jedná o spěšné stěhování, musíte počítat s tím, že dny budou hodně dlouhé. Balení celé domácnosti vyžaduje přesnost, disciplínu a trpělivost. Ale ta práce, nedostatek spánku a shon za to rozhodně stojí. Stačí si představit, že už brzy budete spát v novém! Pokud máte velký byt nebo rodinný dům, nechte si od našich stěhováků pomoci s balením. Ať už s vybranými kusy nábytku nebo rovnou s celou domácností. Ušetříme vám spoustu energie a starostí!

Potřebujete plán

Při stěhování v krátkém čase je nutné mít po ruce promyšlený plán do posledního detailu a rozpočítané činnosti doslova na hodiny. Každý, kdo bude v domácnosti něco balit, musí přesně vědět, co má dělat, aby nedošlo ke zmatkům. Vzhledem k vašemu mistrovskému naplánování však není třeba dohledu, a navíc si každý zaslouží něco na povzbuzení. Udělejte si radost a objednejte si velkou pizzu, pusťte si oblíbenou hudbu a nezapomeňte na spoustu vtipů, protože se smíchem jde všechno lépe.

Co nespěchá, to počká

Věnujte se jen důležitým věcem. Co nespěchá, zařídíte později. Některé detaily je třeba opravdu promyslet. Balení křehkých věcí nepodceňujte, zatímco oblečení můžete v klidu ledabyle naskládat do krabic. V novém bytě postupujte stejně. Co akutně nepotřebujete, nechte tomu se věnujte až v následujících týdnech. Byt ze začátku zařiďte tak, abyste v něm mohli prvních několik dnů pohodlně bydlet. Tak s chutí do toho! I stěhování během několika dní zvládnete s Odnesto.cz bez stresu a s úsměvem.