Jak se co nejrychleji sbalit na stěhování

Proč si najmout profesionální stěhovací firmu

Stěhování je událost, která sebou přináší spoustu a radostných očekávání a nových začátků, ale také obrovské množství stresu. Během příprav na stěhování zjistíte, že existuje spousta detailů, o které je nutné se postarat. Příprava na tento velký den zabere spoustu času, tím spíše, pokud jste na to sami, nebo maximálně ve dvou. I z těchto důvodů je proto mnohem lepší, najmout si na stěhování profesionální firmu, která většinu těch nejvíce stresujících činností udělá za vás.

Jak vybrat stěhovací firmu

Stěhovacích firem je na trhu poměrně dost, takže rozhodně je z čeho vybírat. Různé firmy ovšem poskytují různě kvalitní a komplexní služby. Setkáte se s firmami, které váš nábytek pouze naloží a odvezou, i s takovými, kteří poskytují kompletní servis. Na vás zůstává rozhodnutí, jak moc stresující chcete stěhování mít a jak komplexní služby si chcete objednat.

Přemýšlejte o všech věcech, které bude potřeba během stěhování udělat, co zvládnete svépomocí a co raději přenechat stěhovací firmě.

Profesionálové udělají práci za vás

Pokud si chcete stěhování maximálně usnadnit, obraťte se na stěhovací firmu, která udělá co nejvíce úkolů za vás. Jednou z těchto profesionálních stěhovacích firem, které nabízejí komplexní sortiment stěhovacích služeb je i firma Odnesto.cz, která zajišťuje stěhování po celé ČR. Mezi její výhody patří nejen profesionální, odborně vyškolení zaměstnanci, kteří vám rádi pomohou a poradí se vším okolo přípravy na stěhování a celou akci provedou rychle a bezchybně, ale i široký sortiment nabízených služeb.

Získejte služby zdarma

Před každým stěhováním vyšle Odnesto.cz k vám domů zcela zdarma technika, který odborně spočítá předpokládaný rozsah stěhování a udělá vám závaznou cenovou nabídku. Díky tomu se nemusíte obávat žádných dodatečných nákladů. Samozřejmostí je i zabalení vašeho nábytku pro jeho maximální ochranu během stěhování a zapůjčení kvalitních kartonových krabic, do kterých můžete uložit své věci. Pokud se stěhujete v rámci Prahy a okolí do 30 kilometrů, nemusíte platit žádné další doplatky za kilometry, a i pokud se stěhujete kdekoli v rámci ČR, jsou platby za kilometr velice příznivé.

„Odnesto.cz zvládá i stěhování těžkých kusů nábytku, se kterými by některé jiné stěhovací služby mohly mít problémy. Není tak pro ně například žádný problém přestěhovat piano nebo rozměrnou skříň.“

Výhodu objednání profesionální stěhovací služby oceníte také v případě, kdy se stěhujete z nebo do staršího domu či bytu, kde jsou úzké chodby, schodiště, a žádné, nebo jen malé výtahy. V takových případech se totiž stresující stěhování svépomocí mění přímo na horror.

Profesionální zaměstnanci stěhovací společnosti Odnesto.cz s takovými prostorami mají každodenní dlouholeté zkušenosti a zvládají je s úsměvem na rtech.