Stěhování objednávejte s předstihem

Stěhování objednávejte vždy s předstihem

Stěhování do nového domova je většinou velmi náročná záležitost hlavně po psychické stránce. Všechno sbalit, na nic nezapomenout a zajistit, aby vše klaplo na jedničku, je velkým zdrojem stresu i pro lidi, které jindy téměř nic nevyvede z míry. Lidové přísloví tvrdící, že je lepší dvakrát vyhořet než se jednou stěhovat, má v sobě kus pravdy.

Na stěhování si rezervujte dostatek času

Nespoléhejte na vlastní síly a svěřte stěhování profesionálům

Zajišťovat stěhování svépomocí nebo s pomocí party kamarádů sice může vypadat lákavě, ale většinou se mnohem více vyplatí sjednat si na stěhování profesionální firmu, pro jejíž profesionální zaměstnance je stěhování denním chlebem a vědí naprosto přesně, co a jak udělat, aby váš přesun do nového domova proběhl co nejrychleji a s co nejmenším množstvím potíží. Jednou ze stěhovacích firem, se kterou určitě nešlápnete vedle, je firma odnesto.cz,která nabízí profesionální stěhovací služby za rozumnou cenu.

Nejenže váš nábytek důkladně zabalí, aby nedošel k úhoně, ale mají také k dispozici prostorné stěhovací vozy, se kterými se vše dá zvládnout během jedné jízdy. Vědí také, jak s nábytkem co nejefektivněji manipulovat, takže pro ně není problém snést i rozměrnější kusy po úzkém schodišti, aniž by něco rozbili.

Profesionální stěhovací firma vám také zajistí pevné krabice na balení drobných věcí, například knih nebo nádobí, takže během stěhování nedojdou úhony.

Objednávejte stěhování s předstihem

Je pochopitelné, že většina lidí zvolí ke stěhování termín během víkendu nebo svátků, kdy je na vše mnohem více času. Díky tomu jsou však tyto lukrativní termíny obsazeny dlouho dopředu. Pokud tedy neobjednáte stěhovací firmu s dostatečným předstihem, může se vám stát, že budete mít problém někoho sehnat.

„V případě, že chcete přestěhovat celý byt, oslovte vhodnou stěhovací firmu minimálně měsíc dopředu, nebo ještě dříve.“

Domluvte si také, aby vám krabice na balení vašich věcí doručili s předstihem několika dnů, abyste měli možnost vše zabalit beze spěchu.

Jak vybrat stěhovací frmu

Jak vybrat vhodnou stěhovací firmu

Stěhovacích firem je na trhu velké množství, ale ne všechny jsou stejně kvalitní. Aby stěhování proběhlo k vaší plné spokojenosti, vybírejte si pouze kvalitní a zavedené stěhovací firmy, jako je například firma odnesto.cz. Zajímejte se o to, jestli je firma pojištěna proti způsobené škodě, jak dlouho je na trhu a jaká používá ke stěhování auta. Kvalitní a seriózní stěhovací firma k vám nejdříve vyšle svého pracovníka, který spočítá objem stěhování a jeho náročnost, a teprve poté vám vytvoří cenovou nabídku.

Nejlepším způsobem, jak rozeznat kvalitní stěhovací firmu, jsou recenze a zkušenosti předchozích zákazníků.

Prohledejte sociální sítě a zjistěte, jak jsou předchozí zákazníci spokojeni a zdali si někdo z nich nestěžoval. Pokud si stěhovací firmu dobře vyberete a objednáte včas, stane se vaše „akce kulový blesk“ bezproblémovým zážitkem s minimem stresu.