Kosmetický salon

Jak přestěhovat kosmetický salon?

Proč přestěhovat kosmetický salon?

Vlastnit svůj kosmetický salon představuje neustálé rozvíjení a nabízení nových služeb, které vaše pravidelné zákaznice bude naplňovat a bavit. Jenže spolu s rozvíjením je důležité také expandovat. Jste na původní adrese příliš dlouho a prostor už neodpovídá požadovaným trendům? Pak nastal ten správný okamžik pro stěhování. K tomu budete potřebovat pomoc od spolehlivých stěhováků z Onesto.cz, kteří přesně vědí, jak na to, aby vaše firma nebyla uzavřena příliš dlouho a během stěhování se nic nerozbilo.  

Je třeba si vše pečlivě naplánovat

Existuje spousta věcí, které je třeba před dnem D vyřídit. Přesto však stěhování do nového představuje vzrušující začátek něčeho nového. Než se pustíte do plánování stěhování a výběru ideální lokality pak je třeba připravit si propracovaný stěhovací plán.

Sestavte si rozpočet na stěhování. Poté si připravte podrobný inventář věcí, které v salonu máte. To je navíc ideální doba k plánování nákupu nového vybavení. Měli byste kosmetický stolek přestěhovat nebo raději investovat do nového? Pokud některé věci nepřestěhujete, co s nimi uděláte? Inventarizace a podrobné plánování vám usnadní mnoho práce i finančních výdajů.

Kosmetika

Stěhování kosmetického salonu je důležité pro růst firmy

Nejdůležitějším úkolem po zjištění všech důležitých aspektů je výběr vhodného prostoru pro váš kosmetický salon. Důležité je také samotné umístění nového prostoru. Ten by neměl být příliš daleko od vašeho současného působiště (pokud otevíráte prostory ve stejném městě). Před podepsáním smlouvy zkontrolujte stav omítek, podlah, popř. vybavení. Pokud je něco z toho v nevyhovujícím stavu, domluvte se s majitelem na případné rekonstrukci. Zjistěte, zda mají rozvody plynu a elektřiny platné revize. Pokud ne, objednejte revizního technika co nejdříve. Vyhnete se tak případnému nepříjemnému zjištění, že je něco z toho v nevyhovujícím stavu.

O stěhování salonu informujte své klienty s předstihem

O tom, že se budete stěhovat, nezapomeňte dát vědět. Své stávající klientele tuto radostnou zprávu oznamte osobně při návštěvě vašeho salonu. Ostatní informujte prostřednictvím sociálních sítí, e-mailem a informaci nezapomeňte umístit rovněž na vaše webové stránky. 

Oslava

Až bude hotovo, uspořádejte oslavu nového začátku

Není nic příjemnějšího než po náročném stěhování uspořádat v salonu kolaudaci. Pozvěte přátele, kamarády, dlouholeté klienty, důležité obchodní partnery a společně oslavte expanzi. Pro svou klientelu nezapomeňte uspořádat akční období. Všem novým i stávajícím zákazníkům věnujte jako dárek slevu na nabízené služby nebo malou pozornost v podobě dárku.