Jak se nespálit při výběru stěhovací firmy

Jak se nespálit při výběru stěhovací firmy

Vyberte si stěhovací firmu, která vám umožní přestěhovat se rychle, bezpečně a za rozumnou cenu

Stěhování je vždy náročné a stresující, proto byste měli dobře rozvážit, které firmě tento náročný úkol svěříte. Stěhovacích firem je na trhu dost, bohužel však všechny nejsou schopné nabídnout tu nejlepší kvalitu služeb.

Jak tedy zjistíte, že stěhovací firma, kterou se chystáte oslovit, je pro vás opravdu nejlepší? Postupujte podle těchto jednoduchých tipů, které vám pomohou oddělit zrno od plev a zjistit, zda je stěhovací firma schopná přestěhovat vás rychle, bezpečně a za rozumnou cenu.

Při výběru stěhovací firmy buďte obezřetní

Zkontrolujte, jak dlouho stěhovací firma podniká

Pokud byla stěhovací firma, kterou se chystáte oslovit založena teprve nedávno, je těžké říci, zda jsou jejich služby dostatečné kvalitní. Abyste se vyhnuli amatérům, volte stěhovací společnosti, které mají nejméně několikaletou historii v oboru.

Při jednání věnujte velkou pozornost tomu, jak provádějí odhad ceny stěhování a otázkám, které kladou. To vám může napovědět, zda je firma kompetentní a zda jí záleží na vašich potřebách.

Má stěhovací firma řádné pojištění?

Pokud společnost není pojištěna proti poškození věcí, mohlo by to pro váš majetek znamenat velké riziko. I profesionálům se může stát, že něco odřou nebo rozbijí. V případě že společnost není pojištěna, bude obtížnější domoci se odškodnění. Pokud si nejste jisti, jak to zjistit, podívejte se na jejich webové stránky, kde by informace o pojištění měly být uvedeny. Pokud si stále nejste jisti, požádejte zástupce firmy o doklad o jejich pojištění.

Co o firmě soudí její bývalí zákazníci?

Nejlepším měřítkem kvality jsou názory a připomínky bývalých zákazníků. Lidé, kteří nejsou s prací stěhovací firmy spokojeni, dají své nespokojenosti průchod na sociálních sítích, kde zanechají negativní recenzi. Zkontrolujte tedy Facebook, Instagram a další sítě a pátrejte po recenzích nespokojených zákazníků. Pokud jich najdete příliš, měli byste raději zvolit jinou firmu.

Správný výběr stěhovací firmy ulehčí stěhování

Nabídka stěhovacích služeb

Je důležité znát také rozsah práce, kterou vám může stěhovací firma nabídnout. Většina stěhovacích firem je schopna vaše věci naložit, převézt a vyložit v místě určení. Pokud však máte speciální požadavky, jako například stěhování hodně velkých nebo hodně těžkých kusů nábytku, některé firmy nemusí mít dostatek pracovní síly nebo vybavení, aby to zvládly.

Všechny tyto podmínky více než na výbornou splňuje stěhovací firma odnesto.cz, která zajišťuje stěhování v rámci celé ČR. Disponují kvalifikovanými zaměstnanci, špičkovým vybavením a se stěhováním mají dlouholetou praxi. Nezáleží na tom, zdali potřebujete přestěhovat několik židlí nebo kompletní zařízení celého domu. Svého úkolu se vždy zhostí na výbornou.