Základem úspěšného stěhování je podrobné plánování

Jak zjednoduší stěhování profi stěhovací firma?

Stěhujete se a přemýšlíte, zda si na pomoc vzít stěhovací firmu? Víme, s čím vám stěhováci pomůžou.

Stěhování snadno a rychle

Plánujete stěhování a stále se rozmýšlíte, zda zvládnete stěhování svépomocí, nebo si na pomoc vezmete zkušené stěhováky? Při rozhodování vezměte v potaz hned několik důležitých faktorů:

  • Čeká vás kromě stěhování krabic také velké kusy nábytku?
  • Musíte stěhovací krabice, boxy a ostatní obalový materiál nakoupit?
  • Pomohou vám přátelé se stěhováním těžkých břemen?
  • Disponujete dostatečně velkým náklaďákem nebo alespoň dodávkou?

Stěhování je často energicky, logisticky a časově náročné. To platí nejen při stěhování velkých rodinných domů, ale také u menších bytů. Mnozí chtějí za účelem úspory peněz zvládnout stěhování svépomocí. Pokud stěhujete těžká břemena nebo máte hodně věcí na převoz, vyjde vám levněji pomoc od profi stěhováků.

Stěhování s profesionální stěhovací firmou je rozhodně pohodlnější, rychlejší a jednodušší. Ušetříte si čas, fyzické i psychické síly a nemusíte se starat o další věci, jako je shánění krabic, obalového materiálu, stěhovacích pomůcek a v neposlední řadě vám odpadne starost s řízením velkého stěhovacího vozu, které může být hlavně v hustém provozu města náročné. A zdatné ruce navíc se při stěhování těžkých břemen také hodí.  

Stěhování

Kvalitní stěhovací firma vám půjčí krabice, uzavíratelné boxy i obalový materiál zdarma. Stejně tak vám půjčí stěhovací pomůcky pro snadnější manipulaci s nábytkem při přípravě na stěhování. A také mají bohaté zkušenosti se stěhováním i z těžko přístupných míst či v domech bez výtahu

Stěhováci jsou jištěni proti poškození a krádeži

Pokud stěhujete drahé vybavení interiéru, historicky cenné předměty, piano, elektroniku a jiné drahé vybavení, určitě vám na mysli přijde otázka, zda vaše věci zvládnou přepravu bez úhony. Stěhováci jsou při práci jištěni pojistkou odpovědnosti i proti krádeži. Díky tomu se minimalizují případné škody, které mohou nastat během balení, při přepravě, nebo stěhování.

Nábytek připraví na stěhování a poté ho i složí

Další nespornou výhodou pomoci při stěhování od stěhováků je, že vám nábytek na stěhování připraví, pečlivě zabalí, a na nové adrese opět složí. Oblíbenou službou je také pomoc s rozmístěním nábytku, zvláště toho velkého a těžkého. Vy se tak nebudete muset o nic starat, jen se domluvit na datu a čase a oznámit stěhovákům adresu. S tímto také souvisí odvoz nepotřebného vybavení do sběrného dvora.