Stěhování Praha 14

Hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která by zajistila hladký průběh stěhování na Praze 14? Pak hledáte ODNESTO.CZ – specialisté na Prahu a celou ČR. Přestěhujeme Vás nejen v rámci městské části Prahy 14, ale i do všech koutů České republiky nebo zahraničí. Stěhování navíc realizujeme za bezkonkurenční ceny!

Nezávazná návštěva naším technikem je ZDARMA.

Stěhování

ODNESTO.CZ nabízí stěhování domácnostífirem a kanceláří i těžkých břemen. Zároveň můžete využít naše profesionální vyklízení nemovitostí a zajistíme i ekologickou likvidaci nepotřebného materiálu. Stěhujte s profesionály – stěhujte s ODNESTO.CZ.

Proč stěhovat na Praze 14 s námi?

  • NEÚČTUJEME cenu za kilometrovné ani přistavení vozidla
  • Platíte pouze sazbu v rámci hodinového tarifu (250 Kč/hod.)
  • Nezávazná návštěva naším technikem a kalkulace ceny je ZDARMA.

Katastrální území

Naše působnost činnosti v sobě zahrnuje katastrální území Hloubětína (asi dvě třetiny), Kyje, Černý Most a Hostavice. Stěhování Praha realizujeme ve všech městských částech hlavního města a zajistíme ho i po celé ČR.

Stěhování na Praze 14 – dovoz nábytku

Zakoupili jste si nábytek v obchodním centru Černý Most nebo jiném obchodě s nábytkem a nechcete platit přemrštěné sumy za jeho dovoz k Vám domů? Využijte náš cenově výhodný dovoz nábytku! Naši specialisté se postarají o montáž a demontáž nábytku, zavezou ho na místo určení a přímo u Vás doma smontují.

Stěhování se s ODNESTO.CZ opravdu vyplatí!

Vyplňte náš jednoduchý kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme.