Masáž

Přestěhujte kadeřnický salon i se svými klienty

Stěhování do nového

Vaše stávající prostory jsou sice zařízené velmi působivě a máte toto místo rádi, ale je na čase, abyste své podnikání povznesli na vyšší úroveň a přestěhovali se na lukrativnější adresu. Exkluzivní prostory na věhlasné adrese ve vašem městě vynesou vaše služby na zbrusu novou úroveň.

Jenže stěhování kadeřnického salonu není vůbec jednoduché. Ačkoliv se na svou práci v novém prostředí těšíte, musíte nejprve zajistit spoustu věcí kolem. Tak, aby stěhování nemělo vliv na vaše podnikání.

Zajistěte chod svého kadeřnického salonu během stěhování

Dostali jste klíče od nového nebytového prostoru? Pak je nejvyšší čas, pozvat na místo interiérového designéra, stavební firmu a naše stěhováky z Odnesto.cz. S řemeslníky si domluvíte veškeré zednické, štukatérské, obkladačské a truhlářské práce, které doladíte společně s interiérovým designérem. Díky tomu budou naši stěhováci přesně vědět, kam umístí nábytek po stěhování. Tak, aby dokonale zapadl do nově zařízeného prostoru.

V tomto období budete mít nejvíce práce. Protože budete muset pracovat na plný úvazek ve svém kadeřnickém salonu a zároveň budete muset být plně nápomocni veškerým řemeslníkům, kteří s vámi budou chtít konzultovat jednotlivé kroky svých prací.

Dejte svým klientům vědět o svém stěhování

Zároveň je tato doba vhodná k tomu, abyste své klienty informovali o tom, že zanedlouho budete působit na nové adrese. Bude skvělé, když klientům, kteří navštíví váš salon, věnujete svou novou vizitku. A jako pozornost jim dáte malý dárek. Například v podobě procentuální slevy na první stříhání v nově otevřeném salonu.

Klienty, které nestihnete informovat o změně adresy osobně, informujte prostřednictvím SMS zprávy, sociálních sítí a e-mailem. Jako poděkování za dosavadní náklonnost k vašemu salonu jim opět můžete věnovat malý dárek. 

Krabice

Balte a stěhujte

Ve chvíli, kdy je nový prostor hotový, pečlivě naplánujte stěhování. To směřujte na čas, kdy máte ve svém salonu zavřeno. Vyhnete se tak komplikovanému přeobjednání klientů.

Začněte balit věci ze skříněk. Otevřené lahvičky pečlivě vyskládejte do pevné kartonové krabice tak, aby se během manipulace nemohly rozlít. Nábytek rozložte na co nejmenší kusy a zabalte do bublinkové folie. Zabalené věci pečlivě označte a zavolejte stěhováky, aby vám s přestěhováním pomohli.

Oslava

Na závěr

Ve chvíli, kdy bude váš salon připravený na otevření, je čas na kolaudaci! Pozvěte svou rodinu, přátele, oblíbené zákazníky a obchodní partnery a celý proces stěhování náležitě oslavte.