Stěhování na klíč

Známe výhody služby „Stěhování na klíč“

Někteří z nás se raději přestěhují sami, jiní přenechají stěhování profesionálům. Vyzkoušejte službu „Stěhování na klíč“ a ušetřete si sílu i peníze!

Stěhování nemusí být stresující

Konečně je to tady. Po dlouhé době jste našli vaše vysněné bydlení a nyní vám makléř zavolal termín předání nemovitosti. Gratulujeme! Právě vám začíná nová etapa života. Ale dříve, než si začnete naplno užívat chvíle strávené ve svém novém bydlení, se musíte přestěhovat. A spolu s tím vyřídit mnoho úkonů.

Někdo si rád věci zařídí sám, jiní si nechají pomoci od profesionálů. To platí také u stěhování. Rozumíme, že se stěhováním máte už nyní naplánované nemalé finanční výdaje, spojené s nákupem vybavení domácnosti. Proto vám doporučujeme, obrátit se na naše zdatné stěhováky, kteří vám pomohou se stěhováním od A do Z. Je to služba, která se opravdu vyplatí.

Stěhování na klíč

Co je třeba při stěhování zařídit?

Stěhování vyžaduje velkou fyzickou i psychickou námahu. Nejdříve musíte promyslet, kde se stěhováním začít. Následuje pomalé třídění věcí, které nakonec pečlivě uložíte do krabic tak, aby se cestou nic nerozbilo. A nakonec připravíte na stěhování nábytek. Pak už stačí vše těžké a neforemné odnosit do dodávky a převézt do nového. A nakonec je třeba rozmístit nábytek, připravit jej na další použití a nakonec vybalit všechny krabice.

Tyto úkony vyžadují opravdu velké množství času. Ruku na srdce. Kdo má po běžném každodenním maratonu čas na balení? Mějte od stěhování naprostý klid. Díky naší nabídce „Stěhování na klíč“ se nemusíte strachovat, kde seženete krabice, obalový materiál, stěhovací pomůcky a pronájem dodávky.

Jak probíhá stěhování na klíč

Naši stěhováci se postarají o vše. Stačí nám předat klíče. V dohodnutý čas k vám přijedou, zabalí vybavení domácnosti, rozmontují potřebný nábytek, obalí nábytek proti poničení a ušpinění a vše bezpečně přestěhují. Na nové adrese nábytek rozmístí na předem určená místa, odstraní obalový materiál a vše složí do původní podoby. Zkrátka. Jediná starost bude pouze vaše objednávka služby „Stěhování na klíč“ a dohodnutí požadovaného termínu.

Stěhování na klíč

U stěhování nemusíte být přítomni

U stěhování můžete a nemusíte být přítomni. O vše se postará pověřený pracovník, se kterým se setkáte osobně před samotným stěhováním a to při konzultační schůzce u vás doma. Stačí mu předat klíče a odjet do práce nebo v ideálním případě na dovolenou. V domluveném čase a podle dohodnutého časového harmonogramu proběhne stěhování a následný úklid. Vy se vrátíte do kompletně přestěhované domácnosti, která je připravena na zabydlení.

Užijte si ten příjemný pocit z toho, že se stěhujete do svého vysněného domova a nechte starosti spojené se stěhováním na profesionálech. S námi bude stěhování hračka.