Stěhování Praha 16

Potřebujete přestěhovat na Praze 16? Nemáte čas ani chuť zařizovat všechny formality a rádi byste svěřili starosti do rukou profesionálů? Využijte i Vy služeb stěhovací firmy ODNESTO.CZ – specialisté na levné stěhování Praha. Přestěhujeme Vás jak v rámci Prahy, tak celé České republiky i mezinárodně.

Přesvědčíme Vás, že stěhování může probíhat pohodově a bez problémů!

Stěhování v Praze 16 s ODNESTO.CZ:

  • Nechcete platit zbytečné poplatky za přistavení stěhovacího vozidla?
  • Nechcete platit žádné poplatky navíc za ujeté kilometry?
  • Chtěli byste platit pouze sazbu v hodinovém tarifu?
  • Pak stěhujte ODNESTO.CZ. U nás platíte pouze hodinový tarif (250 Kč/hod.)!

Jak probíhá tento „složitý“ a ve většině případů nepříjemný proces?

Před samotným stěhováním doporučujeme NEZÁVAZNOU prohlídku naším technikem, který se detailně seznámí s Vaší objednávk, zvolí počet potřebných pracovníků, navrhne optimální obalový materiál a naplánuje trasu od nakládky po výkladu. Zároveň Vám vypočítá cenovou kalkulaci na míru, případně vytvoří návrh přímo na klíč.

Stěhování Praha 16 od A do Z

V rámci našich stěhovacích služeb můžete využít servis pro domácnosti, firmy a kanceláře i stěhování těžkých břemen. Rovněž je Vám k dispozici náš specializovaný balící servis, který bezpečně zabalí všechny stěhované kusy, aby nedošlo k jejich sebemenšímu poškození. Naše odborná montáž a demontáž Vám usnadní manipulaci s nábytkem a zbaví Vás všech starostí se zdlouhavým rozkládáním nábytku.

Jsme zde pro Vás, abychom Vám maximálně ulehčili celý průběh stěhování.

Stěhujeme po celé Praze

Přestěhujeme Vás v celé městské části Prahy 16, kterou tvoří katastrální území Radotína. Stejně tak Vás rychlespolehlivě a flexibilně přestěhujeme po celé Praze, Středních Čechách a celé ČR. Věříme, že s našimi profesionálními stěhovacími službami budete maximálně spokojeni.

Těšíme se na stěhování právě u Vás! Vaše ODNESTO.CZ.

Vyplňte náš jednoduchý kontaktní formulář a my se s Vámi spojíme.