banner

Užitečné rady při stěhování

Zde je několik tipů, které Vám pomohou zkrátit čas samotného stěhování a vyhnout se možným nepříjemnostem. V případě Vašich konkrétních dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Kontaktní formulář

Chtěli byste zkrátit čas stěhování?

Pokuste se zajistit parkovací místo co nejblíže vchodu na nakládce i vykládce. Dlouhá donáška může výrazně ovlivnit trvání zakázky. Jsou případy (týká se například stěhování Praha v centru při použití vozu nad 3,5 t), kdy je potřeba sjednat zábor na městském úřadě. Objednáte-li si nezávaznou prohlídku, náš pracovník Vám se všemi formalitami rád pomůže.

Nezávazná prohlídka naším technikem je ZDARMA.

Jaký zvolit obalový materiál před stěhováním?

Ke stěhování osobních věcí, nádobí, knih a jiných drobností použijte pevné kartonové krabice. Na oděvy se nejlépe hodí šatní boxy s ramínkovou tyčí nebo velké pevné pytle. Díky tomuto způsobu balení se celý náklad lépe ukládá na voze a maximálně se tak využije nákladový prostor. Použití igelitových tašek a různých neuzavíratelných přepravek je jedním z faktorů, který může neblaze ovlivnit čas trvání akce. Nelze také zaručit, že takto sbalené předměty nedojdou k újmě.

V rámci našich stěhovacích služeb můžete využít profesionální balící servis.

Jak využít krabice při stěhování?

Krabice zbytečně nepřetěžujte - může dojít k propadnutí dna. Při balení knih doporučujeme krabici (při rozměrech cca 60 x 40 x 30 cm) zaplnit zhruba do poloviny, zbytek můžete vyložit např. polštáři. Sklo, porcelán a jiné křehké předměty obalte před vložením do krabice jemným probalovacím papírem nebo kouskem bublinkové folie.

Jsme tu vždy pro Vás - ODNESTO.CZ - levné stěhování Praha!

Kontaktní formulář

cz ru en